UK Bookmakers

BAŞKAN NEHİR CHP İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

 

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, dün Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkanı’nın gerçekleştirdiği ziyarette CHP İlçe Başkanı ev sahipliği yaptı. 

Bizler bir bütünün parçalarıyız.

 

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarette birliktelik mesajı vererek, “bir bütün olmalıyız” dedi.

CHP İlçe Yönetiminin de katıldığı ziyaret sohbet havasında geçti. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, “hizmet dönemimiz boyunca Belediye yönetimi olarak üstümüze düşeni yaptığımıza inanıyorum. Hatalarımız, yoğunluğumuz olmuştur. CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilçemize gelmesi ile birlikte yapmış olduğumuz açılışlar bizi yer yer sevindirdi, yer yer duygulandırdı, o coşku, o kalabalık böylesi bir coşkuyu Samandağ’ında görmeyeli çok oldu açıkçası.

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti sonrası belde ve köy ziyaretlerinde bulundum, olumlu sonuçlar aldım. Birlikte çalışacağımızı umuyorum. Bizler bir bütünün parçalarıyız. Yabancılık çekeceğimizi düşünmüyorum.” Dedi.

CHP İlçe Başkanı Aydoğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “biz isteriz ki Samandağ Türkiye’ye örnek teşkil eden bir ilçe olsun. Bundan memnuniyet duyarız. Gerektiği yerde desteklerimizi vermeye hazırız.” Dedi.

Partili Mithat Srin, aklın yolu bir diyerek, doğruyu bulmak ve doğruda buluşmak gerektiğini belirtti.

Yorum ekle

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here